+98-21-88960013 همراه شما تا موفقیت

آجرچین استارت آپی در زمینه صنعت ساختمان می باشد . سفارش دهندگان این وب سایت که خود از فعالان صنعت ساختمان هستند ، به منظور ایجاد پلی مطمئن بین مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اقدام به راه اندازی این وب سایت نمودند . در این وب سایت تولیدکنندگان میتوانند بصورت مستقل اقدام به ثبت آگهی و قراردادن محصولات خود در سایت کنند . همچنین پیمانکاران جز و کلان هم میتوانند با معرفی توانمندی های خود این اکوسیستم را تکمیل کنند .
با این روش در صورتی که کسی نیاز به مصالح ساختمانی داشته باشد میتواند به راحتی و با جستجو در میان طیف گسترده ای از محصولات اقدام به انتخاب و سفارش مستقیم محصول کرده و در صورتی که نیاز به پیمانکار یا متخصص ساختمان داشته باشد ، میتواند با مشاهده پروفایل هر یک از پیمانکاران و دیدن نمونه کار ، اقدام به انتخاب آن پیمانکار نماید .

  • کارفرما : بخش خصوصی
  • سال اجرا: 1394
  • آدرس : www.ajorchin.com

این پروژه متشکل از پنل هایی است که تولیدکنندگان و پیمانکاران ساختمانی مالکیت آن ها را دارند . تولیدکنندگان مصالح ساختمانی میتوانند با تهیه یکی از 3 نوع پنل موجود محصولات خود را در سایت قرارداده و برند خود را معرفی کنند . هر یک از پنل ها ویژگی هایی دارد و بهترین پنل ، پنل سوم این مجموعه است که امکاناتی کامل در حد یک وب سایت در اختیار تولیدکننده میگذارد .
پیمانکاران هم به همین صورت میتوانند توانمندی ها یا خدمات خود را آگهی کنند .
یکی از قسمت های دیگر فروش مدت دار محصولات در انبار مانده است که با توجه به نیاز جدی تولیدکنندگان راه اندازی گردید .

با توجه به اینکه مخاطبین این وب سایت اغلب تجربه زیادی در استفاده از سیستم های کامپیوتری ندارند ، میبایست این وب سایت بسیار ساده و با کارایی بالا طراحی میشد .
لذا تا جایی که ممکن بود از گرافیک به جای متن استفاده شد و سعی گردید با کمترین کلیک بازدیدکننده به هدف مورد نظر دست یابد .

asp.net , HTML5 , CSS3 , JavaScript , Jquery , BootStrap , Ajax
وب سایت واکنشگرا و بهینه سازی شده برای موبایل و تبلت
بهینه شده برای موتور های جستجوگر با کلمات مرتبط با صنعت ساختمان

پروژه های مشابه

همین امروز آینده را بساز ، سهم شما از تجارت الکترونیک چقدر است؟