+98-21-88960013 همراه شما تا موفقیت

به سفارش شرکت عطرآرین ، وب سایت AtreArian.com در سال 1392 شروع به طراحی و توسعه شد . کارفرما سایت فراگرانتیکا ، بزرگترین منبع اطلاعاتی عطر و ادکلن جهان را به عنوان سایت مرجع معرفی نمود . توسعه این پروژه که یکی از بزرگترین پروژه های را استودیوست بیشتر از 5 ماه به طول انجامید .
در این پروژه بیش از 1000 مقاله 2 تا 3 صفحه ای در طول 2 سال ترجمه گردید و اطلاعات علمی بیش از 600 ماده اولیه تهیه عطر گردآوری شد . این پروژه که یک پروژه مدیریت محتوای قدرتمند بود پس از 2 سال فعالیت بدلیل تغییر سیاست های شرکت عطرآرین در اسفند 1394 متوقف شد .

  • کارفرما : شرکت پدیده عطرآرین
  • سال اجرا: 1392

عطر آرین پروژه نشریه آنلاین عطر و ادکلن شرکت پدیده عطرآرین است . جدیدترین عطرها ، معرفی 300 برند جهانی ، معرفی بیش از 5000 عطر با اطلاعات کامل مثل گروه بویایی ، نوت ها ، 4 تصویر ، توضیحات کامل و میزان پخش رایحه ، ماندگاری ، همچنین آپلود روزانه مقاله های بسیار قدرتمند و کاربردی بخشی از فعالیت های انجام شده در این وب سایت است .
با راه اندازی این وب سایت یک کامیونیتی خوب از دوستداران عطر شکل گرفت و بیش از 1000 نفر کاربر فعال در این وب سایت وجود دارد که فعالانه در سایت حضور دارند .
این سایت در بسیاری از نشریات و رسانه ها و مخصوصا رسانه های فارسی زبان خارج از ایران انعکاس خوبی داشت .
در برخی از روزها این وب سایت بازدیدی در حدود 12000 نفر را ثبت نمود که با توجه به تبلیغات بسیار محدود آن عدد قابل ملاحظه ای است .

در این پروژه 3 مترجم بصورت همزمان فعالیت میکردند که با توجه به تخصصی بودن محتوا ، هماهنگی ، ترجمه و ویرایش این حجم از مقالات چالش دوست داشتنی ای بود .
از آنجا که تهیه و تولید محتوا به عهده را استودیو بود ، بعد از طراحی موتور این وب سایت که علاوه بر نمایش مقالات و پیشنهاد مقالات و عطر طبق الگوریتم پیشنهاد دهنده ، مدیریت این حجم از اطلاعات چالش اصلی پروژه بود که خوشبختانه در طی دو سال بی وقفه فرآیند بروزرسانی وب سایت انجام شد .

پروژه های مشابه

همین امروز آینده را بساز ، سهم شما از تجارت الکترونیک چقدر است؟