+98-21-88960013 همراه شما تا موفقیت

وب سایت CanonPersia علاوه بر فروشگاه آنلاین ، دارای بخش مدیریت تعمیرگاه است که محصول تعمیری را از زمان تحویل تا پروسه تعمیر و صدور فاکتور نهایی قابل ردیابی میکند .
همچنین این سیستم یک سامانه مدیریت موجودی انبار و کنترل پنلی کامل برای ناوبری بیش از 80 درصد امکانات سایت دارد که باعث گردیده این شرکت بدون نیاز به شرکت توسعه دهنده بصورت کامل از این سیستم استفاده کند .
در حال حاضر بازدیدکنندگان میتوانند از یک فروشگاه آنلاین تخصصی دوربین و لوازم جانبی در کنار اطلاعات فنی کامل لذت ببرند . در ضمن کسانی که دوربین خود را برای تعمیر به تعمیرگاه میبرند نیز میتوانند از طریق sms از وضعیت فعلی دوربین خود مطلع شوند .
گزارشات مالی و انبار دیگر ویژگی این سامانه است .

این سیستم یک سیستم بزرگ با سطوح دسترسی مختلف است . از بازدیدکننده عادی ، تا خریدار ، کارشناس انبار ، کارشناس محتوا ، تحویل گیرنده و تحویل دهنده دوربین تعمیری ، تعمیرکار و مدیر سیستم که میبایست هر یک بصورت مجزا تنها به بخشی از کنترل پنل دسترسی داشته باشند .
با توجه به بودجه محدودی که برای این پروژه در نظر گرفته شده بود اجرای چنین پروژه ای میبایست در زمان کمتری انجام میشد تا انجام آن توجیه اقتصادی داشته باشد .

این پروژه بروی پلتفرم .net و با asp.net طراحی گردیده .
بانک اطلاعاتی SQL Server میباشد .
طراحی Clean و بصورت Flat Design

فروشگاه مرکزی کانن که با نام شارپ لیزر در شهر رشت فعالیت میکند ، مهمترین و بزرگترین مرکز فروش و خدمات برند Canon در شمال کشور است .
شارپ لیزر به منظور بهبود فرآیندهای سازمانی از جمله مدیریت فروش آنلاین ، مدیریت انبار و مدیریت تعمیرگاه دوربین سفارش طراحی و توسعه نرم افزاری را به را استودیو داد که هم اکنون بعد از حدود 2 سال بخشی از اطلاع رسانی و فروش محصولات را از طریق آن انجام داده و فرآیند تعمیرات را نیز بصورت کامل بصورت آنلاین انجام میدهد .

  • کــارفرما : فروشگاه مرکزی کانن رشت
  • سال اجرا : 1394
  • آدرس : www.canonpersia.com
<%-- --%>

پروژه های مشابه

همین امروز آینده را بساز ، سهم شما از تجارت الکترونیک چقدر است؟