+98-21-88960013 همراه شما تا موفقیت

کافه کادو استارت آپی است که برای تسهیل خرید کادو راه اندازی گردیده . در این فروشگاه آنلاین تنها محصولات دست ساز ایرانی به فروش میرسند . در واقع کافه کادو بستری فراهم آورده تا هنرمندان صنایع دستی و دست آفریده های ایرانی بتوانند محصولات خود را بصورت آنلاین به فروش برسانند . در کافه کادو هنرمندان میتوانند برند خود را بصورت کامل معرفی کنند و این مهم به دلیل مدل درآمدی کافه کادوست که مبتنی بر اجاره فضای کاربری به هنرمندان است و نه درصدی از فروش . لذا هنرمندان میتوانند برند خود را به همراه تمامی اطلاعات تماس و آدرس های شبکه های اجتماعی قرار دهند .
در کافه کادو برای بازدیدکنندگان و تولیدکنندگان مقالات و محتوای مستقل تولید و بصورت هفتگی بروزرسانی میگردد .
مطالب مربوط به تولید کنندگان مرتبط با مدیریت کسب و کار ، بازاریابی ، ارتباط با مشتریان و توسعه محصول بوده و مطالب مربوط به بازدیدکنندگان اغلب مطالب سرگرم کننده و جالب است که به جذب مخاطب بیشتر کمک میکند .
تمامی گام های اجرای پروژه از طراحی مدل کسب و کار تا طراحی خدمات و توسعه و پیاده سازی و بازاریابی آنلاین توسط را استودیو انجام شده .

مهمترین چالش این پروژه ایجاد یک community خوب و موثر از هنرمندان صنایع دستی است که البته میبایست با هزینه ای معقول این کار انجام شود . هنرمندان باید به کافه کادو اعتماد کنند تا برای قرار دادن محصولات در این وب سایت صرف کنند . چالش دیگر معرفی موثر کافه کادو به مردم است تا به جای خرید کالاهای به نسبت ارزان خارجی از کالاهای قیمت متوسط یا کمی گران ایرانی بخرند . این فرهنگ سازی نیاز به زمان بیشتری دارد .
در این پروژه هدف ایجاد یک فضای خوب هم برای فروشنده ها و هم برای خریداران است . مارکت پلیس کافه کادو 2 بار طراحی مجدد شد و پروسه بهبود UX همچنان در دستور کار است .

این پروژه بر پلتفرم .net طراحی شده است .
Asp.net , HTML5 , CSS3 , Javascript , Jquery , bootstrap , less , Ajax
تیمی متشکل از برنامه نویسان back و front-end به همراه گرافیست و مشاور هنری روی این پروژه فعالیت میکنند .
در حال حاضر تیم هایی روی توسعه محصول ، ارتباط با مشتریان و بازار فعالیت میکنند .

کافه کادو با آدرس cafekado.ir به عنوان یک فروشگاه آنلاین کادو و با تمرکز روی محصولات ایرانی ، در خرداد ماه سال 1393 شروع به فعالیت نمود . با توجه به نیازهای جدید پیش آمده و درخواست های متعدد تولیدکنندگان برای معرفی ایشان ، این فروشگاه در تیر ماه 1395 پس از 7 ماه کار مداوم ، تبدیل به مارکت پلیس کادو و صنایع دستی شد . بدین معنی که هنرمندان و تولیدکنندگان ، با تهیه یک فضای کاری مجازی میتوانند محصولات خود را مستقل از تیم کافه کادو در سایت قرار بدهند و حتی بدون پرداخت کمیسیون به فروش برسانند .
این وب سایت در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران یکی از 5 کاندیدای بهترین مارکت پلیس سال بود .

  • کــارفرما : بخش خصوصی
  • سال اجرا : فاز اول 1392 - فاز توسعه 1395
  • آدرس : www.cafekado.ir
<%-- --%>

پروژه های مشابه

همین امروز آینده را بساز ، سهم شما از تجارت الکترونیک چقدر است؟