+98-21-88960013 همراه شما تا موفقیت

رضا رضایی پور

رضا رضایی پور

من رضا رضایی پور هستم موسس شرکت دریچه ذهن شمال (مستقر در پارک علم و فناوری گیلان-1383) ، فاندر کافه کادو (Cafekado.ir - 1393)، موسس RA Studio (ابتدا با نام weblizia شروع به فعالیت کرد) فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار. از سال 1383 زمانی که در رشته مهندسی نرم افزار دانشجو بودم وارد دنیای نرم افزار شدم . در ابتدای فعالیت ، بیشتر روی برنامه نویسی برای میکروکنترل های PIC و AVR تمرکز داشتم ، اما بعد از مدتی علاقمند به طراحی نرم افزار برای میکروکامپیوتر ها و سیستم عامل Windows CE شدم . در کنار این فعالیت ها وارد برنامه نویسی برای نرم افزارهای مبتنی بر تکنولوژی RFID شدم و مدیر محصول و مدیرپروژه نرم افزارهای متنوعی مثل حضور و غیاب،مدیریت باشگاه ورزشی،مدیریت انبار و غیره بودم .
از سال 1389 روی نرم افزارهای مبتنی بر وب و همچنین طراحی وب سایت تمرکز کردم و از آن سال تاکنون ده ها پروژه موفق را مدیریت نموده و یا مستقیما برنامه نویسی آن را بر عهده داشته ام . بیشتر علاقمند به پروژه های فرهنگی و هنری هستم و دو نرم افزار تخصصی به اسم راهنمای موزه توکا برای دو موزه دارآباد و دکترحسابی طراحی کرده ام .
طی 5 سال گذشته دوره های متنوع و مطالعات فراوانی در زمینه SEO ، دیجیتال مارکتینگ و توسعه بیزنس گذرانده و انجام داده ام .
در سال 93 استارت آپی به نام کافه کادو cafekado.ir راه اندازی کردم که در واقع ماحصل هر آنچه در سال های گذشته آموخته بودم بوده و خوشبختانه جوایز متعددی از جشنواره های ملی و بین المللی دریافت نموده و همچنان با قدرت در حال فعالیت است .
با توجه به بیش از 14 سال فعالیت در حوزه توسعه نرم افزارهای کاربردی و مطالعه رفتار مشتریان در زمینه طراحی محصول منطبق بر نیاز بازار و بهبود تجربه کاری به استارت آپ ها و افراد علاقمند مشاوره میدهم .

تجربیات و مهارت ها

علاقه و تخصص اصلی من طراحی Front-End و همچنین طراحی تجربه کاربری (UX Design) است

مسلط به طراحی Front-end و طراحی تجربه کاری . طراحی UI بیش از 80 درصد پروژه های را استودیو از طراحی wireframe و اجرا در محیط Photoshop و تبدیل به HTML توسط من انجام شده اما در بعضی از پروژه ها قالب های آماده رو ویرایش میکنم .

متخصص در معماری اطلاعات و طراحی نرم افزارهای اتوماسیون . طراحی پروژه های اتوماسیون مثل سیستم مدیریت متمرکز جایگاه های سوخت و سیستم متمرکز مدیریت آموزشگاه ها در کارنامه من وجود دارد .

به شدت علاقمند به تیم سازی و کار تیمی هستم و در پروژه هایی مثل عطرآرین (بزرگترین مرجع عطر و ادکلن ایران) تیمی 7 نفره را برای طراحی ایجاد کردم و برای پشتیبانی یک تیم 3 نفره حدود 3 سال فعال بودند .

در پروژه استارت آپ کافه کادو تیم سازی قوی ای انجام دادم و طی 3 4 سال گذشته همیشه یک تیم 4 یا 5 روی این پروژه کار کرده اند

همیشه علاقمند به یادگرفتن مطالب جدید و ورود به عرصه های جدید هستم به همین خاطر حدود 2 ساعت از روز در حال مطالعه زبان های برنامه نویسی جدید ، رویکردهای مدیریتی جدید ، مطالب مختلف در زمینه دیجیتال مارکتینگ و SEO هستم

کمی بیشتر

  • کافه کادو استارت آپ رتبه سوم در هفتمین جشنواره وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات . دریافت جایزه از وزیر ارتباطات - تهران - اسفند 96
  • کافه کادو فینالیست رویداد بین المللی جاده ابریشم - جزیره کیش - فروردین 97
  • کافه کادو استارت آپ برگزیده در رویداد الکام پیچ 2018 و معرفی به عنوان شرکت خلاق
  • کافه کادو نامزد بهترین مارکت پلیس از دهمین جشنواره وب و موبایل
  • عطرآرین کاندیدای بهترین وب سایت آرایشی و بهداشتی از هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران

مهارت ها

Front-End : HTML5 , CSS3 , BootStrap 4 , LESS
0%
Front-End : JavaScript , JQuery , JQuery mobile
0%
Back-End : Asp.net C# , SQL Server
0%
Back-End : php , MyAdmin
0%
business development
0%
SEO
0%
web analysis tools : google Analytics,google Search Console,Hotjar
60%

در فکر راه اندازی یک استارت آپ هستید ؟