+98-21-88960013 همراه شما تا موفقیت

صفورا عبدی

صفورا عبدی

من صفورا عبدی هستم . در رشته مهندسی معماری تا مرحله کارشناسی ارشد تحصیل کردم و مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم را از دانشگاه گیلان گرفته ام . مدتی در رشته معماری کار حرفه ای کردم و در پروژه های مختلفی مثل طراحی آپارتمان و منازل مسکونی و همچنین بیمارستان و مجتمع های فرهنگی مشارکت داشته یا به تنهایی آن را انجام داده ام .
با توجه به علاقه شخصی ام به تصویرسازی و گرافیک به کارهای گرافیکی رو آوردم . طی سالهای ۹۳ تا ۹۵در زمینه ارائه کارهای معماری (راندو) فعالیت کردم و در دانشگاه گیلان هم به مدت ۵ ترم درس درک و بیان محیط تدریس کردم . همانطور که بالاتر اشاره شد ، با توجه به علاقه زیادم به کارطراحی و تصویرسازی از سال ۹۵ کم کم وارد دنیای تصویر سازی و طراحی لوگو شدم و در حال حاضر در این حرفه مشغول به کار هستم و پروژه های مختلفی را در داخل و خارج از کشور انجام داده ام .

زمانی که در حال طراحی هستم انگار زمان برای من متوقف میشه!

تجربیات و مهارت ها

مهمترین مزیت تحصیل در مهندسی معماری برای من ، افزایش مهارت حل مسئله و ایجاد تفکر طراحانه بوده است.

زمان زیادی از روز را به اسکچ زدن میپردازم
. معتقدم که اسکچ سریع راهی برای بیان تفکر است و یک طراح میبایست بتواند آنچه در ذهن دارد را به راحتی کشیدن چند خط روی کاغذ بیاورد .

برای رسیدن به فرم مورد نظر - چه یک لوگو یا یک شخصیت و چه یک پوستر یا بنر مربوط به معرفی یک برند - میبایست بارها و بارها اسکچ زد و هر بار آنچه آفریده میشود را با تیم بررسی کرد . کشف فرم از مسیر طوفان فکری و سپس اسکچ و اسکچ و اسکچ میگذرد .

من علاقه زیادی به کار تیمی دارم و معتقدم که موفقیت پروژه در گروه توانایی های افراد تیم است . به پروژه های چالش برانگیز علاقمندم و هر چه پروژه سخت تر و چالشی تر باشد ،

در حال حاضر زمانی رو به مطالعه معماری برای تدریس بهتر در دانشگاه اختصاص میدهم .
همچنین با توجه به مسئولیت هایی که به عنوان گرافیک دیزاینر و کوفاندر در کافه کادو cafekado.ir دارم ، زمانی رو به طراحی ایلیستریشن هایی برای اون اختصاص میدهم که کارهام رو میتونید در اینستاگرام شخصی ام یا اکانت dribbble من ببینید
چکیده پروژه فوق لیسانس من رو هم از پایگاه ایران داک مشاهده کنید .

سوابق

مدرس دانشگاه گیلان

بیش از 4 ترم به دعوت دانشکده معماری دانشگاه گیلان ، به دانشجویان ترم اول و دوم رشته معماری درس درک و بیان محیط رو تدریس کردم .
تجربه آموزش به دانشجویان یکی از لذت بخش ترین تجارب من است .

گرافیک دیزاینر در "را استودیو"

هم بنیانگذار استارت آپ کافه کادو

UX (بخوانید یو ایکس) مخفف User Experience به معنای تجربه کاربری است . تجربه کاربری می بایست طراحی گردد . تجربه کاربری همان چیزی است که باعث میشود زمانی که از خدمات یک وب سایت استفاده میکنید احساس رضایت در شما ایجاد شود . جایگیری درست مطالب ، رنگ های درست ، دسترسی های درست ، لینک های صحیح و به موقع ، فرآیندهای ساده و در نهایت صمیمیت و حس خوب ، همه میبایست از قبل طراحی شوند .
ک طراحی تجربه کاربری خوب باعث میشود که بازدیدکنندگان از حضور در وب سایت شما لذت ببرند و بخوبی از مطالب مورد نظر شما استفاده کنند .

طراح معمار بصورت فریلنسر

مهارت ها

  • تسلط به طراحی و اسکچ با ماژیک ، مدادرنگی ، آبرنگ ، اکرلیک و قلم فلزی
  • تسلط به نرم افزار Adobe Illustrator
  • تسلط به نرم افزار Adobe PhotoShop
  • تسلط به نرم افزار Autodesk AutoCad
  • آشنا با نرم افزار 3Ds Max

در فکر راه اندازی یک استارت آپ هستید ؟