+98-21-88960013 همراه شما تا موفقیت
 • استارت آپ خودت رو راه بینداز ...

  راه اندازی یک استارت آپ ، علاوه بر عشق ، علاقه و انگیزه ، نیاز به برنامه ریزی و هدف گذاری دقیق دارد

 • آیا ایده خود را امکان سنجی کرده اید؟

  آیا ایده ای که در ذهن دارید ، قبلا اجرا شده ؟ رقبای بالقوه و حال حاضر را میشناسید ؟ آیا چالش های بازار را رصد کرده اید ؟ میزان سرمایه مورد نیاز را میدانید ؟

 • موفقیت نزدیک است

  با پشتکار و خلاقیت ، ایده خود را تبدیل به پول کنید
  موفقیت نزدیک است .

کسب و کارهای آنلاین نوپا (استارت آپ ها) در حال حاضر بسیاری از افراد را درگیر خودشان کرده اند . افرادی که همت راه اندازی یک کسب و کار جدید را دارند و متوجه تغییرات اطراف خود هستند و میدانند که در حال حاضر همه چیز در حال آنلاین شدن است . امروز شاهد غذای آنلاین ، تاکسی آنلاین ، معلم آنلاین ، خرید آنلاین ، فروش آنلاین و حتی ازدواج آنلاین هستیم.
ایران در یک رنسانس کسب و کار قرار گرفته و سرعت رشد تعداد کسب و کارهای آنلاین سرسام آور است . مستقل از اینکه واقعا چند تا از این استارت آپ ها موفقیت کسب میکنند و در بازار میمانند ، میتوانیم پتانسیل و گرایش بازار را به آنلاین شدم دریابیم . حال سوال اینجاست که شما چگونه میتوانید از این بازار پرسود ، سهم خود را کسب کنید . آیا با روش های متداول و ابزارهای این بازار جدید آشنایی دارید ؟

برای راه اندازی یک استارت آپ شما نیاز به این توانایی ها دارید

بازاریابی دیجیتال

برای داشتن یک بازاریابی موفق باید از زمان طراحی کسب و کار شروع کرد . محصول مطابق نیاز بازار هدف ، محصولی است که بازاریابی آن دردسر کمتری دارد . برای معرفی کسب و کار ، خدمت یا محصول خود در فضای آنلاین ، غیر از بازاریابی سنتی ، نیاز با بازاریابی دیجیتال یا Digital Marketing دارید . تیم متخصص ما در این زمینه برای حضور شما در فضای آنلاین اعم از وب و شبکه های اجتماعی برنامه ریزی میکنند . مدیریت هزینه های تبلیغات ، انتخاب رسانه درست ، طراحی جایگاه برند ، لحن برند ، هویت بصری و پایش کسب و کار از وظایف این دپارتمان است .

طراحی نرم افزار

برای حضور در فضای آنلاین نیاز به نرم افزار است . ممکن است اپلیکیشن موبایل یا وب سایت برای کسب و کار شما مناسب باشد . نرم افزار باید ، ساده ، جذاب و گویا باشد ، کاربردپذیری خوبی داشته و کاربران از استفاده از آن لذت ببرند .
تیم طراحی نرم افزار را استودیو ، شما را برای داشتن بهترین نرم افزار کمک میکنند . پشتیبانی و توسعه دائمی محصول چیزی است که شما در درازمدت به آن احتیاج دارید . تیم ما همیشه برای پشتیبانی ، ارتقا و بهبود طراحی در کنار شما هستند . بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها در خدمت شماست .

طراحی کسب و کار

راه اندازی کسب و کار آنلاین به اندازه کسب و کارهای سنتی نیاز به بررسی ، ارزیابی و امکانسنجی دارند . برای ورود به کسب و کار آنلاین باید فضای رقابتی را شناخت ، هزینه ها را استخراج کرد ، چشم انداز سود آوری را بررسی نمود ، مشتریان را انتخاب کرد ، قیمت گذاری را پیش بنی نمود ، فرصت ها و چالش ها را ارزیابی کرد و بصورت واقعی به توانمندی ها و ضعف ها نگاه کرد . شاید در همین بخش تصمیم گرفته شود که با سرمایه جدی تر ، تیم قوی تر یا در زمانی بهتر پروژه را آغاز کرد . این امکانسنجی باعث می شود که بی گدار به آب نزده و از قبل تمامی جوانب را سنجید .

برای راه اندازی

کسب و کار خود

یک تیم مطمئن و حرفه ای

انتخاب کنید

چرا را استودیو

حضور 7 ساله در بازار و همکاری با برندها ، شرکت ها و افراد مختلف دیدگاه خوبی برای اجرای هر چه بهتر و طراحی موفق تر پروژه ها داده است .تجربه ما باعث شده تا با شبکه ای از کارآفرینان در ارتباط باشیم . ما در طول زمان فعالیتمان با چالش های بسیاری مواجه شده ایم و طریقه حل مساله را میدانیم . تجربه ما به شما کمک میکند تا پروژه ها را بی دردسرتر و با هزینه مناسبتر داشته باشید . این تجربه باعث شده که ما سبد کاملی از خدمات مورد نیاز شما را داشته باشیم تا بتوانیم تمام آنچه برای راه اندازی یک کسب و کار میخواهید به شما بدهیم .

از جهت فنی ، کاری برای ما نشد ندارد . ما پروژه ها را با بهترین کیفیت و با تکنولوژی جدید انجام میدهیم . در پروژه های جدی لازم است که در طول زمان امکانات جدید به سایت اضافه شود و گاهی برخی ساختارها طراحی مجدد شود ، از آنجایی که پروژه ها در را استودیو بصورت کامل طراحی شده و از قالب ها یا سایت سازها و سایت های آماده استفاده نمیشود ، تقریبا اجرای هر کاری در سایت ممکن است .
پس با خیال راحت میتوانید پرسشنامه ای از مشتریان تهیه کنید و آنچه نیاز دارند را به سادگی به سایت اضافه کنید .

مهمترین چالش برای کسی که ایده ای خلاقانه برای راه اندازی یک کسب و کار دارد ، پشتیبانی است ! همه نگرانند که هزینه های پشتیبانی از طراحی بیشتر شود ، طراح در دسترس نباشد ، امکان توسعه و طراحی مجدد وجود نداشته باشد و ... همه این چالش ها واقعی هستند و ارتباط مستقیم با میزان مسئولیت پذیری و درجه حرفه ای گری توسعه دهنده نرم افزار شما دارد .
را استودیو با درک تمام این چالش ها شرایطی فراهم نموده تا همیشه بتوانید برای برطرف سازی مشکلات ، ارتقا ، افزودن امکانات روی ما حساب کنید . حضور 7 ساله را استودیو در عرصه وب میتواند مبین این مطلب باشد که ما همیشه برای ارائه خدمات به محصولات قبلی خود آماده ایم .

توانایی های ما

طراحی کسب و کار
0%
Back-End : Asp.net C#
0%
Front-End : HTML5 , CSS3
0%
طراحی اپلیکیشن
0%
دیجیتال مارکتینگ
0%

مفتخریم به اعتمادتان

از ما سوال کنید

برای مشاوره رایگان یا طرح پرسش با ما تماس بگیرید
021-88960013
یا فرم زیر را تکمیل کنید

نام و نام خانوادگی

تلفن

کسب و کار شما

ثبت